Znamy NASTĘPCĘ Nawałki! PZPN szokuje…

PZPN reaguje na rozczarowujące mistrzostwa świata w 2018 roku w Rosji. Umowa z Adamem Nawałką nie będzie odnowiona” – czytamy na niemieckim portalu. Podkreśla, że już pięć dni po ostatnim meczu z Japonią Polska poinformowała o rozstaniu z selekcjonerem.

 

Włoski dziennik ”La Gazzeta dello Sport” informuje o odejściu Adama Nawałki. Już w tytule zapowiada, że może zastąpić go Gianni De Biasi bądź Cesare Prandelli. „Boniek myśli o Włochach” – czytamy w artykule. „Adam Nawałka zrezygnował ze stanowiska trenera Polski. To nieunikniony efekt rozczarowującego występu na mistrzostwach świata” – dodaje. Przypomina, że Polska pierwszy mecz w Lidze Narodów zagra właśnie z Włochami.

 

Włoski dziennik informuje o odejściu Adama Nawałki. Już w tytule zapowiada, że może zastąpić go Gianni De Biasi bądź Cesare Prandelli. „Boniek myśli o Włochach” – czytamy w artykule. „Adam Nawałka zrezygnował ze stanowiska trenera Polski. To nieunikniony efekt rozczarowującego występu na mistrzostwach świata” – dodaje. Przypomina, że Polska pierwszy mecz w Lidze Narodów zagra właśnie z Włochami.

/WP Sportowe Fakty


Komentarze