ZBOCZENIEC ATAKUJE DZIECI! Policja prosi o pomoc!

Gdańscy funkcjonariusze poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o przestępstwo o charakterze seksualnym. Poszukiwany podszedł w tramwaju do nastolatka i złapał go w miejsce intymne.

Do zdarzenia doszło 21 września 2018 r., około godz. 13.20. W tramwaju linii numer 6 nieznany sprawca podszedł do stojącego przy drzwiach 14-latka i złapał go w miejsce intymne. Następnie wyszedł z tramwaju i udał się w kierunku przystanku tramwajowego „Wilanowska” w stronę pętli „Chełm”. Tam, po kilku minutach, wsiadł do tramwaju linii nr 2, gdzie wysiadł na „Chałubińskiego”.

Policja na swojej stronie internetowej umieściła prawdopodobny wizerunek mężczyzny, który może być odpowiedzialny za przestępstwo o podłożu seksualnym. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu personaliów podejrzanego i gwarantują anonimowość. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Śródmieście.

Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje ws. tożsamości lub miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt. Można to zrobić na najbliższym posterunku policji lub pod numerami telefonów: 58 321 67 22 lub alarmowym 112. Informacje można również przesłać na adres mailowy: komendant.kp1@gd.policja.gov.pl.


Komentarze