„Załapał za BIUST, całował i śmiał się, że nie ma zębów” – Filip Chajzer MOLESTOWAŁ kobietę w programie?

Ostatni odcinek „Ameryka Express” obfitował w skandale, które nie uszły uwadze widzów. Według większości osób TVN przegiął z formułą programu – doszło do molestowania. Jedna z dziennikarek WP opisała sprawę – grzecznie i rzeczowo.

„Oczywiście Chajzer jak ma w zwyczaju ostro zareagował  – na „Instagramie” – w swoim stylu – zdjęcie i „ultrakąśliwy” podpis. Zachowanie na poziomie programu „Hipnoza”.” – mówi naszej redakcji oburzony widz.

Do rzeczy.

„WSZYSCY uczestnicy programu otrzymali żenujące, poniżające, seksistowskie i zwyczajnie głupie zadanie pocałowania 3 osób płci przeciwnej w usta. „ – tłumaczy nam widz programu.

Jednak nie każdy, jak Filip Chajzer, co widać na kadrze z programu, kładł dłoń na biust obcej kobiety. Tomasz Karolak np. aby kobieta się nie wyrwała przytrzymał ją tylko za kark… – wynika z materiałów zdjęciowych i spostrzeżeń większości oglądających. – twierdzi nasz rozmówca. Zdjęcia faktycznie wydają się być jednoznaczne.

Syn Pana z reklamy Vizira odniósł się do tych  zarzutów :

„To samo zadanie realizowało 10 osób. W tym kobiety, które całowały panów, ale rozumiem, że to już nie jest molestowanie. Domyślam się, że wybranie sobie do linczu mojej skromnej osoby miało zapewnić klikalność Pani „dzieła”. Nie przyznaje się do molestowania kobiet i wypraszam sobie to żenujące oskarżenie” – napisał w poście.

 

Uważam, że te starsze kobiety przeżyły trochę więcej i dla nich to nie jest taki problem, żeby kogoś pocałować, mają większe doświadczenie – wypalił w trakcie odcinka inny z uczestników Dawid Domański.

,, Zwłaszcza jak nie mają zębów – wtórował Zygmunt Chajzer.

,, Właściwie to może być ich jedyna szansa – zakończył Filip Chajzer, z którego twarzy nie schodził uśmiech.

W tym momencie głos zabrała

Agnieszka Woźniak-Starak, która była wyraźnie zniesmaczona całym tym dialogiem.

,, Ej, to jest seksistowskie! – usłyszeliśmy z ust prowadzącej.

,, Jak powiedziałem, że starsza pani nie ma zębów i to może być jej jedyna szansa, to to jest seksistowskie? – podsumował zaskoczony Filip Chajzer.

,, Tak! Nie wolno tak. Dla mnie to zadanie jest moralnie dwuznaczne. Ja mam duże wątpliwości – próbowała wyjaśnić mu dziennikarka.

Swoje stanowisko postanowiła przedstawić także prowadząca program, Agnieszka Woźniak-Starak. Jej wypowiedź, postawiła pod wielkim znakiem zapytania, jej dalszą obecność w tej popularnej i lubianej dotychczas produkcji.

– Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo, że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania przed którymi stawiani są nasi bohaterowie często budzą również moje wątpliwości. Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM. – napisała w oświadczeniu na swoim profilu na Instagramie.

Sytuację oceńcie sami…

 

Czytaj więcej

Jan Paweł II o tym czy MOŻNA dawać na WOŚP! Wideo!

https://youtu.be/Scn4Gzqy0n4 Wideo potraktujcie humorystycznie. Przede wszystkim nikt tutaj nie chce nikogo obrazić ani mieszać się do politycznych dyskusji. Uważamy, że każda pomoc od Caritasu po...

Jan Paweł II o tym czy MOŻNA DAWAĆ na WOŚP! Wideo.

https://youtu.be/Scn4Gzqy0n4 Wideo potraktujcie humorystycznie. Przede wszystkim nikt tutaj nie chce nikogo obrazić ani mieszać się do politycznych dyskusji. Uważamy, że każda pomoc od Caritasu po...

TO ON doprowadził do ŚMIERCI 15-latek w Escape Roomie!

W tragicznym pożarze w koszalińskim escape roomie zginęło pięć nastolatek, które dopiero rozpoczynały swoje życie. Amelia, Karolina, Małgosia, Wiktoria i Julia utknęły w pokoju zagadek,...

Waży 300 kg! Chce ZAJĘŚĆ się na ŚMIERĆ!

Casey King jest jednym z bohaterów najnowszego programu stacji TLC "Family by the Ton", którego twórcy pokazują życie osób z otyłością oraz wyzwania, z jakimi...