„WYSIKA się na Ciebie, dostaniesz BUTEM w twarz! Rzucam MILION!” Impreza ARABSKICH książąt!

Modelki z Zachodu zostają prostytutkami, by stać się księżniczkami. Arabscy szejkowie, czyli królowie rozpusty.

 

Sex, drugs and rock’n’roll” – w ten sposób to podziemne życie arabskich szejków podsumował amerykański konsul w Dżuddzie, drugim co do wielkości mieście w Arabii Saudyjskiej. Wysyłane przez niego depesze, które ujrzały światło dzienne dzięki Wikileaks, dają bardzo szczegółowy obraz tego, co dzieje się m.in. za wysokimi murami saudyjskich willi.

W jednej z korespondencji konsul wspomina imprezę na Halloween zorganizowaną kilka lat temu. Wzięło w niej udział do 150 osób, z czego sporą część stanowiły kobiety, najprawdopodobniej prostytutki. Serwowano wódkę Smirnoff, która kosztowała około 1500 rijali saudyjskich, czyli ponad 1000 złotych za butelkę. Była kokaina i haszysz. Według konsula uczestnicy imprezy nie musieli się martwić interwencją policji, bo w willi bawiły książęta (w Arabii jest ich w sumie ponad 10 tys.). Niektórzy z uczestników mieli być bliskimi krewnymi saudyjskiego króla.

Prostytutki spełniały każde zachcianki książąt – będąc za to sowicie premiowane.

Wysika się na Ciebie , daj się UDERZYĆ w twarz butem – rzucam gruby hajs” – krzyczał jeden z książąt w akompaniamencie arabskiej muzyki.

Islamskie zakazy są obecne tylko w życiu publicznym, wyższe sfery z łatwością ich unikają – i nie ponoszą za to żadnych kar – w końcu to oni rządzą w kraju. Narkotyki, najdroższe alkohole i setki europejskich prostytutek to norma w wielu willach najbogatszych Arabów.


Komentarze