WYPADEK w Warszawie! Nie ŻYJE znany muzyk!

Tragedia! Znany muzyk jazzowy, grający m.in. w zespole Szwagierkolaska zginął w poniedziałek w wypadku na Modlińskiej. Wracał z treningu kolarskiego, kiedy w jego rower uderzyło czarne BMW. Muzyk Grzegorz Grzyb miał 47 lat.

 

Do zdarzenia w poniedziałek rano. Koło godz. 9 po ul. Modlińskiej w kierunku wylotowym z miasta jechało czarne BMW. W tym samym kierunku jechał znany perkusista, Grzegorz Grzyb. Był zapalonym kolarzem i właśnie wracał z treningu. Jechał środkowym pasem i chciał zjechać na prawy. Właśnie rozpoczął manewr, kiedy nagle od tyłu uderzyło go BMW, za kierownicą którego siedział 28-letni mężczyzna. Muzyk z ogromną siłą uderzył głową o auto, siła uderzenia wyrzuciła go w powietrze, a następnie z impetem uderzył o jezdnię i zamarł w bezruchu. Natychmiast wezwano służby, które błyskawicznie przybyły na miejsce. Ratownicy reanimowali 47-letniego muzyka, zabrali go do szpitala ale niestety, mężczyzna zmarł.

Kierowca BMW był trzeźwy. Policjanci będą wyjaśniać przyczyny tego tragicznego zdarzenia – powiedziała nam podkom. Paulina Onyszko z komendy na Pradze-Północ


Komentarze