WYPADEK pijanej Godlewskiej! Drastyczne ZDJĘCIA!

W niedzielne popołudnie na ulicy Ząbkowskiej na warszawskiej Pradze doszło do groźnego wypadku. Audi najpierw zderzyło się z toyotą, a potem wbiło w ścianę narożnego budynku. Według ustaleń Fakt24, w aucie znajdowała się Monika „Esmeralda” G., jedna z sióstr, które zaistniały w internecie niekonwencjonalnym wykonaniem świątecznej piosenki. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że celebrytka była pod wpływem alkoholu.

 

Do wypadku doszło przed godziną 17. Audi najpierw zderzyło się z toyotą, a potem wbiło w ścianę narożnego budynku. Kierująca ratowała się prawdopodobnie przed uderzeniem w betonowe bariery, które ustawiono w poprzek ulicy w związku z „Otwartą Ząbkowską”. Ulica pełni latem funkcję deptaku.

CZYTAJ TAKŻE : Godlewska o wypadku : „Nie ja pier…”

 

Według świadków, audi jechało Ząbkowską, od wschodu, najprawdopodobniej dość szybko. Wyglądało to tak, jakby osoba kierująca autem, nie wiedziała, że ulica jest zamknięta. Na skrzyżowaniu pojawiła się toyota i doszło do zderzenia. – W pierwszej chwili myśleli, że ktoś chce ich taranować. Wpadli w popłoch – relacjonował Bartosz Andrejuk, dziennikarz TVN Warszawa, który też był w okolicy. – Według świadków, audi jechało Ząbkowską, od wschodu, najprawdopodobniej dość szybko. Wyglądało to tak, jakby kierująca nie wiedziała, że ulica jest zamknięta.Na skrzyżowaniu pojawiła się toyota i doszło do zderzenia – dodał Andrejuk.

Celebrytka w wyniku wypadku doznała poważnych obrażeń. Według naszych ustaleń straciła w karetce przytomność. Trafiła do jednego z warszawskich szpitali. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, miała 1,5 promila alkoholu w organizmie.


Komentarze