Wojewódzki jest WUJKIEM Ewy Farnej!

Kuba Wojewódzki własnych dzieci nie ma, ale – jak się okazuje – potrafi być bardzo troskliwy. I to nie tylko dla swoich dziewczyn. Przekonała się o tym polsko-czeska piosenkarka Ewa Farna, która po przeprowadzce do wielkiej Warszawy miała prawo czuć się zagubiona. Na szczęście trudy życia w stolicy pomagał jej znosić właśnie Wojewódzki. Kto wie, co by było, gdyby nie słynny showman – pisze SuperExpress.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

76 letnia Perepeczko pokazuje GOŁY BIUST! Zdjęcia.

W tej samym wywiadzie piosenkarka podkreśliła, że „są tematy, które nie powinny nikogo interesować”. – Nie życzę sobie, żeby ktokolwiek zaglądał do mojego łóżka, mojego portfela czy mojej macicy. O ile, oczywiście, nie jest to mój mąż – stanowczo zaznaczyła pochodząca z Zoalzia 25-letnia artystka.

Kuba Wojewódzki i Ewa Farna poznali się przy okazji kręcenia programu „X Factor”. Na młodziutkiej artystce sporo starszy prezenter, zwany „Królem TVN”, musiał zrobić ogromne wrażenie. Do tego stopnia, że po jakimś czasie zaczęła traktować go jak bliskiego krewnego. – Gdy przeprowadziłam się do Warszawy i czegoś nie wiedziałam lub było mi źle, zawsze mogłam do niego zadzwonić i poprosić o pomoc. Traktowałam go jak dobrego wujka, na którego mogę liczyć w każdej sytuacji – wyznała Farna w rozmowie z Plejadą.


Komentarze