Wiemy co BIERZE Kaczyński! POLICJA w SZPITALU z psami tropiącymi! Tabletki w złotej FOLII!

W piątkowe popołudnie zamknęli szpital, w którym leży Jarosław Kaczyński. Przez pół godziny pacjenci i odwiedzający nie mogli się dostać do Wojskowego Instytutu Medycznego. Musieli czekać przed bramą. Wpuszczane były tylko limuzyny Służby Ochrony Państwa. Rządowi ochroniarze najprawdopodobniej przyjechali po to, aby czuwać nad bezpieczeństwem Jarosława Kaczyńskiego.

 

Dlaczego policja pojawiła się w szpitalu z psami tropiącymi? Pierwszą informację jaką uzyskał nasz reporter były „zakazane substancje” na terenie placówki, jednak szybko wycofano się z tego stanowiska i zapewniano o alarmie bombowym. Według doniesień naszego informatora prawdziwa jest pierwsza informacja. Wiemy z tego źródła co było przyczyną wizyty policji oraz kto ją wezwał.

„Tabletki w złotej folii pomagają prezesowi w znalezieniu spokoju ducha. Zarządzając praktycznie całym krajem prezes potrzebuje wsparcia. Kiedy schodzi z mównicy, czy z przemówienia podczas wiecu to ciało ma spocone, a podniecenie i euforia mieszają się ze zmęczeniem. Tabletki to mieszanina witamin, środków oczyszczających gardło i zatoki oraz sporej dawki tauryny. Robi się je na specjalne zamówienie, nie można tego kupić „od ręki”. Tabletki znalazł jeden z pracowników szpitala, jest proplatformerski, dlatego doniósł na policję a ta szybko zamiotła sprawę pod dywan.” 

Jak wynika z zeznań źródła tabletki nie są substancją nielegalną, są tylko dość ekstrawagancką mieszanką rzekomo wspierającą funkcjonowanie przeciążonego organizmu, jednak czy przez ich zażywanie prezes trafił do szpitala?

„Problemy ortopedyczne to efekt skoków testosteronu wywołanych tauryną. Możemy się z tego śmiać, ale nie tylko Kaczyński tę mieszankę zażywa. Wiele ważnych osób, ale to osobny temat.”

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu od 4 maja. Dostał wprawdzie dobową przepustkę do domu, ale szybko wrócił na Szaserów.


KomentarzeTo jest InnyExpress – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂