WAŁĘSA zatrzymany za POBICIE Szweda!

Wnuk Lecha Wałęsy 20-letni Bartłomiej W. został zatrzymany przez policję – dowiedziała się nieoficjalnie Wirtualna Polska. To on może być sprawcą głośnego pobicia Szwedów, do którego doszło 21 maja w Gdańsku. Policja szukała sprawców, publikując nagranie z monitoringu.

 

Wnuk Lecha Wałęsy Bartłomiej W. znowu ma problemy z prawem. Według informacji Wirtualnej Polski mężczyzna został zatrzymany przez policję. Na razie ani policja, ani prokuratura nie potwierdzają tych informacji, bo „trwają czynności procesowe”. Jak się dowiedzieliśmy, sprawa ma związek z pobiciem dwóch obywateli Szwecji, do którego doszło 21 maja. Bartłomiej W. używał w rozboju pałki, uderzając nią pokrzywdzonych – dowiadujemy się nieoficjalnie.

Od kilku dni policja i prokuratura szukały sprawców, upubliczniając nagranie z monitoringu działającego w sklepie, w pobliżu którego doszło do napaści. „Z ustaleń śledczych wynika, że trzech młodych mężczyzn zaatakowało dwóch obywateli Szwecji i wykorzystując ich stan bezbronności okradli jednego z mężczyzn, zabierając mu telefon komórkowy” – informowali wówczas śledczy.

/WP


Komentarze