W „Kuchennych Rewolucjach” grają AKTORZY – „jedzenie zawsze jest…”

„Kuchenne rewolucje” zDziennikarz „Faktu” wyłapał, że kelner restauracji, którą odwiedziła Magda Gessler, pojawił się również w roli gościa na finałowej kolacji.

Statyści na planie kuchennych rewolucji…

To, że w rolach kelnera i gościa podczas uroczystej kolacji w „Kuchennych rewolucjach” wystąpił ten sam mężczyzna, zauważył dziennikarz „Faktu” – Bartosz Pańczyk. Tym samym zaczął się zastanawiać cna planie show Magdy Gessler pojawiają się statyści. Dowodząc swej tezy załączył zdjęcia oraz komentarz.

,, Kuchenne rewolucje”, odcinek z ostatniego czwartku. Jedna osoba i dwie role życia. Na górze gość kolacji rewolucyjnej, a na dole kelner, gdy Magda Gessler przychodzi sprawdzić po 3. tygodniach, czy rewolucja się udała. Czy TVN zatrudnia do tego programu statystów?! – czytamy na facebookowym profilu Pańczyka.

(KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć)

Społeczność FB ochoczo komentuje wpadkę w „Kuchennych rewolucjach”

Mężczyzna, który został nazwany przez Pańczyka statystą, zaczął się tłumaczyć.

,, Misiu kochany, pracowałem w tej restauracji 3 lata. Zrezygnowałem i wróciłem, bo mnie o to poproszono i nie bronie TVN! Nie lubię głupich komentarzy, jak się nie zna sytuacji. Lepiej zająć się poważniejszymi problemami niż stacja telewizyjna – napisał niejaki Krzysztof.

Dziennikarz błyskawicznie odpowiedział :

,, Aha, wróciłeś tylko do pracy kelnera na czas powrotu Magdy Gessler? I jaka rolę pełniłeś wcześniej – w trakcie kolacji? Bo w zamyśle te kolacje są dla ludzi przypadkowych z sąsiedztwa, których zaprasza się na degustacji, a nie „krewnych i znajomych królika”.
Komentować zaczęli również inni fani „Kuchennych rewolucji”, którzy mieli własne teorie na ten temat.

,, Myślę, że mu się spodobało, może nawet zasmakowało, i chłopak stwierdził, że to mu się opłaci. No i jest.

,, Tak mu smakowało, że po prostu musiał tam pracować!

,, Kiedyś w jednym z odcinków kelnerką była Jagoda, która potem występowała w Top Model. Przypadek?

,, W jednym z odcinków „Kuchennych Rewolucji” na kolacji pojawił się także Andrzej Mekal – adwokat znany z programu Sędzia Anna Maria Wesołowska – czytamy w komentarzach.

”To normalne, ludzie wierzą w ten program a mało który kelner czy inny pracownik godzi się na występ. Właściciele też bywają podstawieni. To show , nie rzeczywistość. Nie wspomnę o reżyserii – na planie jest pani reżyser, która mówi kiedy zacząć płakać.” – tłumaczy osoba, która twierdzi, że zna osoby bezpośrednio pracujące przy produkcji.

A Wy? Dostrzegliście jakieś wpadki w programie Madzi?

/Plotek

Czytaj więcej

Jan Paweł II o tym czy MOŻNA dawać na WOŚP! Wideo!

https://youtu.be/Scn4Gzqy0n4 Wideo potraktujcie humorystycznie. Przede wszystkim nikt tutaj nie chce nikogo obrazić ani mieszać się do politycznych dyskusji. Uważamy, że każda pomoc od Caritasu po...

Jan Paweł II o tym czy MOŻNA DAWAĆ na WOŚP! Wideo.

https://youtu.be/Scn4Gzqy0n4 Wideo potraktujcie humorystycznie. Przede wszystkim nikt tutaj nie chce nikogo obrazić ani mieszać się do politycznych dyskusji. Uważamy, że każda pomoc od Caritasu po...

TO ON doprowadził do ŚMIERCI 15-latek w Escape Roomie!

W tragicznym pożarze w koszalińskim escape roomie zginęło pięć nastolatek, które dopiero rozpoczynały swoje życie. Amelia, Karolina, Małgosia, Wiktoria i Julia utknęły w pokoju zagadek,...

Waży 300 kg! Chce ZAJĘŚĆ się na ŚMIERĆ!

Casey King jest jednym z bohaterów najnowszego programu stacji TLC "Family by the Ton", którego twórcy pokazują życie osób z otyłością oraz wyzwania, z jakimi...