UGRYZŁ policjanta zarażając go HIV-em!

Do sądu okręgowego w Lublinie trafił akt oskarżenia 40-letniego ślusarza Sławomira P. Mężczyzna demolował radiowóz i napadł na policjantów. Jednego z funkcjonariuszy chciał zarazić groźną chorobą – podaje Wirtualna Polska.

 

Sprawa dotyczy interwencji policjantów ze stycznia. Wtedy to funkcjonariusze zostali wezwani do awanturującego się mężczyzny. Jak relacjonuje serwis dziennikwschodni.pl, był on agresywny, wyzywał policjantów, więc został obezwładniony, skuty i miał trafić na komisariat.

Jednak policjanci w drodze na komisariat zdecydowali się wezwać do mężczyzny pogotowie. Krzyczał, że jest „wysłannikiem szatana”, a na widok ratowników mówił o zbliżającym się końcu świata oraz opętaniu przez szatana. W szpitalu lekarz stwierdził, że Sławomir P. jest pijany.

Do ataku na policjantów doszło w drodze ze szpitala na komisariat. Mężczyzna w pewnym momencie przełożył skute ręce do przodu i uderzył policjanta w skroń, oko i nos. Na pomoc rzucił się drugi funkcjonariusz, ale w Sławomir P. ugryzł jednego z policjantów w palec i nie chciał puścić. W tym czasie drugiego policjanta kopał w klatkę piersiową.


Komentarze