TRAGICZNA wiadomość : Siostry Godlewskie…

Choć każdy występ muzycznym przynosi falę krytyki, one idą do przodu. Siostry Godlewskie realizują swoje kolejne marzenie. „To tragiczna wiadomość” – komentują użytkownicy Facebooka.

 

Z okazji Święta Niepodległości siostry Godlewskie wykonały hymn. Internauci nie kryli oburzenia, spadła na nie ogromna fala krytyki.

„11 listopada wykonałyśmy Pieśń Legionów Polskich we Włoszech, autorstwa Józefa Wybickiego. Powstała ona w 1797 roku jako piosenka żołnierska. Nie wszystkim z was nasze wykonanie tej pieśni się spodobało, ale przecież nie ma obowiązku nas słuchać. Od niektórych z was dostałyśmy też miłe słowa, za które dziękujemy” – odpowiedziały na komentarze.

Siostry Godlewskie tłumaczą się z wykonania hymnu. „Każdy śpiewa tak jak umie”

Kilka dni później celebrytki ogłosiły, że zamierzają ruszyć ze swoją szkołą muzyczną. Siostry Godlewskie poinformowały o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Zostań Gwiazdą Estrady! Szkoła Muzyczna Sióstr Godlewskich! Startujemy w przyszłym roku! Trzymajcie za nas kciuki! Obowiązuje rezerwacja miejsc” – napisały.

Obserwatorzy sióstr Godlewskich wzięli deklarację za żart, ale celebrytki na poważnie traktują nowy biznes. Jesteśmy ciekawi, czy znajdą się jacyś chętni.

 

/WP.pl


Komentarze