TRAGEDIA w Polsce! Wideo PRZERAŻA!

Do internetu trafiło szokujące nagranie z Biłgoraju (województwo lubelskie). Na krótkim filmie widać, jak kierowca samochodu osobowego jedzie ulicą „zygzakiem”, wypadając na pobocze i wracając na jezdnię. Kiedy tylko nadarzyła się okazja, mężczyźni jadący za pijakiem odebrali mu kluczyki i wezwali policję.

Film został zarejestrowany na drodze w kierunku Frampola. Trzech 18-latków jechało samochodem, gdy zauważyli, że znajdujący się przed nimi samochód osobowy renault jedzie całą szerokością pasa ruchu co chwilę zjeżdżając na pobocze. Podejrzewając, że jego kierowca jest pijany, mężczyźni zaczęli nagrywać jego popisy, a kiedy tylko nadarzyła się okazja, wybiegli z samochodu i powstrzymali go przed dalszą jazdą.

– W pewnym momencie kierowca renault uderzył w krawężnik przy zatoczce autobusowej, uszkodził oponę i zatrzymał się. Mężczyźni jadący za nim niezwłocznie zabrali kierowcy kluczyki i wezwali policję – informują mundurowi z Biłgoraja. Kiedy na miejsce dotarli policjanci okazało się, że za kierownicą renault siedział kompletnie pijany 32-letni mieszkaniec gminy Dzwola – mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Dzięki obywatelskiej postawie 18-latków nietrzeźwy kierowca zakończył swoją jazdę i teraz stanie przed sądem. Mężczyźnie grożą dwa lata pozbawienia wolności.

 

/fakt.pl


Komentarze