TO robił SZCZĘSNY na basenie w Sochi! Co na to jego żona Marina?!

Reprezentacja Polski fatalnie rozpoczęła i zakończyla zmagania na tegorocznym mundialu. Oglądając przegrany 1:2 mecz z Senegalem można było odnieść wrażenie, że nasi piłkarze są całkowicie rozkojarzeni i zapomnieli jak gra się w piłkę na najwyższym poziomie, mecz z Kolumbią nie wymaga komentarza. Czy znamy powody ich rozproszenia? Niespełna dobę po meczu nasi zawodnicy bawili się na basenie, żartowali i zawieszali spojrzenia na towarzyszących im kobietach…

 

Na terenie hotelowego basenu, na którym odpoczywają Polacy, nie brakowało co najmniej ciekawych widoków. Niedaleko biało-czerwonych rozłożyły się atrakcyjne, młode Rosjanki, na których chętnie oko zawieszali spoglądający z balkonu Maciej Rybus i Bartosz Białkowski. Tuż przy wylegującym się w wodzie Adamie Nawałce, wypoczywały z gołymi biustami inne pannie, prawdopodobnie również goszczące w hotelu Hyatt w Soczi. O ich walorach trener mógł rozmawiać z Arturem Jędrzejczykiem, w którego towarzystwie spędzał czas w basenie. 

 

Być może swoje emocje studzić musiał Wojciech Szczęsny, który czas starał się spędzać w gronie kolegów – nie przebywał w pobliżu półnagich pań. Artur Jędrzejczyk zauważył robiącego zdjęcia reportera i pokazał mu wymowne „FUCK YOU”.


Komentarze