Ta debata przejdzie do historii! Zachowanie Pani Krystyny opisują światowe media! Wideo!

Debata kandydatów na prezydenta Warszawy zapowiadała się raczej zwyczajnie – PiS vs PO, Korwin startujący enty raz w każdych wyborach i nieznane twarze – BŁĄD! Jaki machał rękami jak dyrygent po denaturacie – recytując na sztywno wypociny sztabu, Trzaskowski – nieźle wyglądał, ale był sztuczny i bredził o upartyjnieniu samorządów jak kandydat PiS, Korwin odleciał, pokrzyczał, zaczerwienił się i oczywiście został upomniany. Był też jakiś Tanajno z Hawajskiego komitetu 🙂 Nic to! Pani Krysia rozniosła rywali.

 

Podczas gdy każdy albo narzekał na Hannę Gronkiewicz-Waltz albo obrzucał g… błotem przeciwnika , ewentualnie jąkając się krzyczał o rozkręcaniu torów kolejowych, to Pani Krysia zrobiła coś nowego, czasami odlatywała, ale jaki to był odlot. To nowe rozdanie w debatach publicznych.

Sztampowy Jaki i Trzaskowski, Hawajski Tanajno czy nadal oburzony i upominamy Korwin Mille nie zrobili na nikim wrażenia. To Krystyna Krzekotowska podniosła poziom z kolan 🙂

Jej inwokacja do Warszawiaków z końcowym klęczeniem i wznoszeniem rąk ku niebiosom była przełomem. Nikt kto to zobaczył już tego „nie odzobaczy” , nie pomogą wizyty u psychologów.

– Wstańmy dumni warszawiacy i nie dajmy się przygnieść do ziemi – oznajmiła i na wizji klęknęła z rękami wzniesionymi ku niebu.

Od tej pory wreszcie można było to oglądać, inni kandydaci coś tam mówili, coś czytali coś wymyślali, ale to tylko zabijało czas do wypowiedzi pani  Krysi!

Jej występ opisały już światowe media a wideo bije rekordy popularności w sieci. Ekstrawagancka emerytka na długo pozostanie symbolem debaty politycznej! Jej zagranie było fenomenem socjologicznym – wybkfow


Komentarze