Szokująca DECYZJA Lewandowskiego! „Nie zagram na …”

Dziennikarze niemieckich mediów nie przestają krytykować Lewandowskiego za ostatnie zachowanie względem trenera oraz jego występ w meczu przeciwko Stuttgartowi. Kapitan biało-czerwonych przerwał milczenie.

 

„W zeszłym tygodniu, po wielu przemyśleniach, poinformowałem selekcjonera, że po wyczerpującym sezonie oraz nienajlepszej kondycji psychicznej zważywszy na ostatnie dni, nie jestem w odpowiedniej dyspozycji, by reprezentować Polskę na mistrzostwach świata. Muszę odpocząć od całej piłkarskiej sytuacji.” – wyznał Lewy w rozmowie z Sport SuperPress.

„Bardzo chciałem odwieść Roberta od tej decyzji, ale pozostał nieugięty, chociaż uważam, że krytyka Lewandowskiego jest trafna.” – przyznaje Adam Nawałka

„Nie wiem jak będzie wyglądał nasz zespół bez Roberta. Straciliśmy kapitana. Łatwo nie będzie, ale damy z siebie wszystko. Po cichu liczę na zmianę decyzji Lewego.” – powiedział Kamil Grosicki.

Od kilku tygodni media krytykują Lewandowskiego za to, że nie strzela w najważniejszych momentach. Po półfinale z Realem Madryt na Polaka wylało się mnóstwo słów krytyki, a czarę goryczy przelało sobotnie zachowanie Lewandowskiego, który nie podał ręki trenerowi Bayernu – Juppowi Heynckesowi. Zachowanie Polaka jest szeroko komentowane w całej Europie, a Lewandowskiego krytykują niemal wszyscy.

 


KomentarzeTo jest InnyExpress – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂