Szejkowie chcą GODLEWSKICH na Mundialu w KATARZE! Zarobią FORTUNĘ!

Mundial 2018 zacznie się 14 czerwca. Polacy pierwsze spotkanie rozegrają dopiero we wtorek, 19 czerwca, ale gorączka w naszym kraju już trwa. Wiadomo też było, że to tylko kwestia czasu, kiedy i siostry Godlewskie spróbują swoich sił tworząc hit na Mundial 2018. Ale na pewno nikt się nie spodziewał, że teledysk będą wykonywać prawie nago. I, że ktoś będzie chciał je zatrudnić w ortodoksyjnym Katarze!

 

Widzieliśmy teledysk tych polek i choć islam zakazuje promowania nagości, to przecież one nie są muzułmankami. Ich występ może realnie pomóc w promocji Mundialu na półwyspie Arabskim i w Azji. Konwencja jest bardzo dobra – u nas będziemy planować teledysk na pustyni lub w sercu miasta.” – skomentował szef organizacji Mistrzostw Świata w Katarze.

 

Wykonawczynie utworu tradycyjnie wiją się jak węże na wszystkie strony i fałszują niemiłosiernie. Mimo to kawałek ma swoich zwolenników, zwłaszcza wśród męskiej widowni. W klipie jest mnóstwo najazdów kamery na stringi, które odrywają niemało, nagi biust oraz pozycje rodem przypominające te z sypialni.

 

„Teledysk jest kontrowersyjny, ale kontrowersja to zawsze mocne przebicie w mediach i pozostanie na dłużej w ludzkiej świadomości. Pokażemy, że Katar to nie tylko piękny i bogaty kraj, ale także społeczeństwo, które rozumie i akceptuje inne przekonania – w Europie przecież tego typu teledyski są legalne.”

ILE ZAROBIĄ Godlewskie?

Oficjalna propozycja nie padła, ale Godlewskie mogą liczyć na pieniądze w granicach miliona euro przez cztery lata. To niewielki wydatek dla Katarczyków i takie kwoty zazwyczaj płaci się tam za promocję mniejszych imprez. Być może kwota ta będzie jeszcze wyższa.

Wybór arabskiego kraju, jednego z najbogatszych na świecie, od początku wywoływał kontrowersje i już kilka razy pojawiały się głosy, że największą futbolową imprezę globu zorganizuje jednak ktoś inny.

Sztuczne chmury ochłodzą Katar
Już sam moment wyboru budził wątpliwości. FIFA postanowiła pod koniec 2010 roku ogłosić jednocześnie aż dwóch gospodarzy mundiali, co wcześniej się nie zdarzało i oznaczało, że jeden z wybranych krajów będzie miał aż 12 lat na przygotowania.

Czytaj więcej

Jan Paweł II o tym czy MOŻNA dawać na WOŚP! Wideo!

https://youtu.be/Scn4Gzqy0n4 Wideo potraktujcie humorystycznie. Przede wszystkim nikt tutaj nie chce nikogo obrazić ani mieszać się do politycznych dyskusji. Uważamy, że każda pomoc od Caritasu po...

Jan Paweł II o tym czy MOŻNA DAWAĆ na WOŚP! Wideo.

https://youtu.be/Scn4Gzqy0n4 Wideo potraktujcie humorystycznie. Przede wszystkim nikt tutaj nie chce nikogo obrazić ani mieszać się do politycznych dyskusji. Uważamy, że każda pomoc od Caritasu po...

TO ON doprowadził do ŚMIERCI 15-latek w Escape Roomie!

W tragicznym pożarze w koszalińskim escape roomie zginęło pięć nastolatek, które dopiero rozpoczynały swoje życie. Amelia, Karolina, Małgosia, Wiktoria i Julia utknęły w pokoju zagadek,...

Waży 300 kg! Chce ZAJĘŚĆ się na ŚMIERĆ!

Casey King jest jednym z bohaterów najnowszego programu stacji TLC "Family by the Ton", którego twórcy pokazują życie osób z otyłością oraz wyzwania, z jakimi...