Synowa Martyniuka to … córka znanego MILIONERA! Jej ojcem jest…

Jeszcze przed samym ślubem w mediach wiele mówiono o tym wydarzeniu – syn Zenona Martyniuka wziął ślub z piękną Eweliną Golczyńską. Relacja z imprezy obiegła internet, wszystko przyćmił obfity biust panny młodej, jednak wielu hejterów sądziło, że 10 lat młodsza żona Daniela  chciała wejść do bogatej rodziny – wszak król disco polo na uroczystość wydał ponad milion złotych! Nic bardziej mylnego…

 

Okazuje się, że Ewelina pochodzi z bardzo zamożnego domu. Jej rodzina posiada bowiem ogromny majątek wyceniany na kilkanaście milionów złotych – Jak dowiedział  się SuperExpress, ojciec Eweliny Arkadiusz Golczyński wraz z żoną Bogumiłą prowadzą gospodarstwo rolne niedaleko Turku (woj. wielkopolskie) o powierzchni 390 ha, które specjalizuje się w hodowli gęsi reprodukcyjnej i rzeźnej, hodowli kaczek i indyków.

Biorąc pod uwagę ostatnie dane Głównego Urzędu Statystycznego, średnia cena za hektar gruntów ornych w Wielkopolsce to 43 097 zł. Łatwo więc wyliczyć, że sama ziemia jest warta ponad 16 mln zł. Do tego dochodzą zabudowania, sprzęt rolniczy i ferma. Z informacji dostępnych w internecie wynika, że Golczyńscy mają także firmę produkującą wyroby budowlane z betonu. 

Zobacz także : BIUST synowej Martyniuka WYLAŁ się z dekoltu! Wyciekło ZDJĘCIE >>

Rodziny szybko znalazły wspólny język – jak mówią sąsiedzi Martyniuka : Zenka i Danusi nie da się nie lubić. Jak widać o prawdziwą miłość tu chodzi a nie o pieniądze!

 


Komentarze