Ronaldo: To WSTYD grać z Polską w grupie!

Polska piłka nożna wraca na właściwe tory – dużo pieniędzy, nieprzemyślane decyzje i wujek – trener! To nasza recepta na grę. Całe szczęście polski futbol wybudził się już Euro 2016 i gra jak na nas przystało! My jak zawsze mamy świeży komentarz Crisa.

Polska z Włochami zagrała jak Raków Częstochowa – były decyzje super trenera, który z taktyką ostatni raz spotkał się w Fifie… na konsoli. Były zmarnowane okazje – był strzelec Milik, który czeka już 500 minut na gola w kadrze a jest … NAPASTNIKIEM.

Było „Wuja pacz jak umiem” Błaszczykowskiego, który z ostoi drużyny i rozważnego kapitana (do momentu przejęcia opaski przez Lewego) znowu błysnął komicznym zachowaniem. Był nawet podejrzany o wieczne pijaństwo Grosik, który w Turcji musi uciekać przed agentami jednego z klubów. Było wszystko.

Był też kloszard Lewandowski w nieśmiertelnym zaroście, skopiowanym chyba z filmu „Boisko Bezdomnych”, no i jeszcze raz Milik, okradziony z Rolexa w Neapolu chyba dostał przy okazji zakaz strzelania Włochom. Nie trafił do pustej bramki z 7 metrów!

Cristiano Ronaldo nie bierze udziału w Lidze Narodów, jednak „patrząc na to, że jest to nazywane ELITARNYMI rozgrywkami – wstydem jest grać w jednej grupie z taką reprezentacją jak Polska” – stwierdził w wywiadzie ze Sport.IE.

 


Komentarze