Ronaldo: „Mecz z Polską nie był mnie godny – to liga podwórkowa”

Reprezentacja Polski przegrała 2:3 (1:2) z Portugalią na Stadionie Śląskim w Chorzowie w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy dzięki golowi Krzysztofa Piątka, ale im dłużej trwało spotkanie, tym goście coraz bardziej dominowali na boisku. W pewnym momencie mecz wyglądał nawet jak trening reprezentacji Portugalii.

 

Na spotkaniu nie pojawił się Cristiamo Ronaldo, tak jak we wcześniejszym meczu Portugalii z Włochami. Powód? Włoski serwis TuttoMercatoWeb informuje, że oficjalnie, to bojkot UEFA. CR7 twierdzić że federacja zupełnie nie wspiera go w trudnych momentach, nie przyznaje dodatkowych nagród a dobre występy. Cristiano nie chce aby jego wizerunek przyczynił się do lepszego odbioru Ligi Narodów.

Czytaj także : Ronaldo ZGWAŁCIŁ w JELITO>>

W rozmowach z kolegami z zespołu miał stwierdzić, że z Polską i tak by nie zagrał ze względu na niski poziom naszego zespołu, który zupełnie odbiega od tego prezentowanego we Francji dwa lata temu.

„Dziś na tle Europy polski piłkarz bardzo odstaje pod względem wyszkolenia technicznego. Lata zaniedbań PZPN (zresztą nic w tej kwestii się nie zmieniło), sprawiły, że mamy piłkarzy na wielokrotnie niższym poziomie niż Portugalczycy, nawet w okrojonym składzie. My cieszymy się Piotrem Zielińskim, tam każdy jest jak Zieliński.” – pisze Marek Wawrzynowski z WP.

 


Komentarze