Prezydent Duda jednak ze WSTRZĄŚNIENIEM MÓZGU! „Bredził o sfałszowaniu wyborów”. Nocą został przetransportowany do SZPITALA!

Limuzyna przewożąca Andrzeja Dudę uczestniczyła w kolizji na moście Powstańców Śląskich w Krakowie. Pierwsze informacje nie budziły niepokoju – ” nikomu nic się nie stało”. W nocy okazało się, że prezydent doznał rozległego wstrząsu mózgu!

 

„Prezydent bardzo źle się poczuł ok. godziny 2 w nocy – miał problemy z utrzymaniem równowagi, bredził o sfałszowaniu wyborów i pragnieniu  niezależności, skarżył się, że ma dość bycia marionetką, zdecydowaliśmy o błyskawicznym przetransportowaniu do szpitala. Wyraźnie widać było, że coś niedobrego stało się z jego głową.” – skomentował sprawę Krzysztof Łapiński.

„Miejmy nadzieję, że prezydent szybko powróci do zdrowia – inaczej trzeba będzie wykorzystać artykuł 131 Konstytucji RP.” – mówił w programie „Poranny Ekspress” prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Oficjalnym powodem izolacji prezydenta jest wstrząśnienie mózgu – jednak czy ktoś poza środowiskiem politycznym PiS może to potwierdzić? ….

Sprawę śledzimy na bieżąco!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To jest SuperEkspress – zmyśliliśmy to 🙂 Andrzej Duda zapewne czuje się świetnie!


KomentarzeTo jest InnyExpress – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂