Polskie Modelki w Dubaju! ZDJĘCIA!

Polskie modelki to łatwy łup dla arabskich szejków – oddają się im w obrzydliwy sposób za ogromne pieniądze. Wyciekły zdjęcia. Jedna z nich zdecydowała się z nami porozmawiać.

Co sądzisz o książce? Ile w niej prawdy?

Książka jest jak najbardziej prawdziwa, nie będę mówiła, że to stek bzdur i groziła pozwami bo to, co jest w niej zapisane w większości się zgadza.

Jak widziałaś ten proceder ze swojej perspektywy?

Normalnie. Chciałam zarobić, potrzebowałam kasy a trafiła się okazja. Nie żałuję tego. Może to nie jest supermoralne zachowanie, ale kto dzisiaj jest do końca prawy? Nikt.

Większość twierdzi, że uprawianie koprofilii czy w ogóle seks za pieniądze to utrata godności…

Tak? A co to jest godność? Godność to nie machanie szmatą czy ciąganie kasowanie produktów za 10 zł za godzinę czy tam 8. Godność to móc sobie radzić w życiu, pomóc rodzinie, być zaradnym życiowo, a nie prosić o jałmużnę.

KLKNIJ w obrazek aby powiększyć :

Nie czułaś obrzydzenia w trakcie stosunku?

Nie – kocham seks, jestem wyuzdana. Poza tym mnie w tym wszystkim podniecała kasa. Tak lubię kasę i nie ukrywam tego.

Jak się okazuje za kolrofilię można zgadnąć nawet 100 tys. euro. Najwyżej wyceniane są zabawy z bezpośrednim zjadaniem odchodów klienta – tak aby załatwiał się bezpośrednio do ust.

Wynajęcie polskich „modelek” nie sprawia trudności.

Do naszej redakcji zgłaszają się kolejne dziewczyny, wkrótce opiszemy relację obrzydliwej imprezy jednego z szejków, który zorganizował ją w Genewie…


Komentarze