Polska modelka z Dubaju : „Godność to nie machanie SZMATĄ za 10zł za godzinę! Wolę jeść GÓWN.”

To jeden z najgorętszych tematów ostatnich dni! Znana piosenkarka, zwyciężczyni konkursu Miss Polonia, modelki z Instagrama, celebrytki związane z show-biznesem – o nich w książce Dziewczyny z Dubaju pisał Piotr Krysiak, ujawniając szokujące kulisy karier niektórych osób znanych z warszawskich salonów.Uczestniczka afery Dubajskiej komentuje sprawę dla InnegExpressu.

 

Co sądzisz o książce? Ile w niej prawdy?

Książka jest jak najbardziej prawdziwa, nie będę mówiła, że to stek bzdur i groziła pozwami bo to, co jest w niej zapisane w większości się zgadza. 

Jak widziałaś ten proceder ze swojej perspektywy?

Normalnie. Chciałam zarobić, potrzebowałam kasy a trafiła się okazja. Nie żałuję tego. Może to nie jest supermoralne zachowanie, ale kto dzisiaj jest do końca prawy? Nikt.

Większość twierdzi, że uprawianie koprofilii czy w ogóle seks za pieniądze to utrata godności…

Tak? A co to jest godność? Godność to nie machanie szmatą czy ciąganie kasowanie produktów za 10 zł za godzinę czy tam 8. Godność to móc sobie radzić w życiu, pomóc rodzinie, być zaradnym życiowo, a nie prosić o jałmużnę.

Nie czułaś obrzydzenia w trakcie stosunku?

Nie – kocham seks, jestem wyuzdana. Poza tym mnie w tym wszystkim podniecała kasa. Tak lubię kasę i nie ukrywam tego.

Do naszej redakcji zgłaszają się kolejne dziewczyny, wkrótce opiszemy relację obrzydliwej imprezy jednego z szejków, który zorganizował ją w Genewie…

 

 


Komentarze