Polityk PiS SZARPAŁ niewidomą kobietę! „Bezczelne CHAMY!” ZDJĘCIA!

No to się kampania warszawska zaczęła na ostro! Patryk Jaki oskarża sztab swego najpoważniejszego konkurenta o prowokacje podczas spotkań. Rafał Trzaskowski z PO odpowiada: Bzdury! A na spotkaniu wywiązała się szarpanina. Poplecznik Jakiego nie przepuścił nawet osobie niewidomej. Na miejscu musiała pojawić się nawet karetka pogotowia – podaje FAKT24.pl

 

Poszło o spotkanie w warszawskim Ursusie. Tam Patryk Jaki kampanijnie spotykał się z mieszkańcami. Doszło do gorszących scen – uczestnicy spotkania zaczęli się szarpać. Drogę do mównicy torowali wiceministrowi jego przyboczni. Starcie zostało nagrane przez jednego z przeciwników Jakiego.

– Bezczelne chamy – rzucił w stronę przeciwników Patryk Jaki.

Jeden z popleczników Jakiego szarpał kobietę. Potem rzucił się z rękami na niewidomego mężczyznę z laską. Z kolei zwolennicy PiS oskarżają jedną z kobiet o to, że popchnęła emeryta. Z powodu tych dantejskich scen na miejsce została wezwana karetka. Sanitariusze udzielili pomocy jednej ze starszych uczestniczek spotkania.

Po spotkaniu Patryk Jaki zarzucił sztabowi Trzaskowskiego, że to jego ludzie robią prowokacje.

– Sztab wyborczy Trzaskowskiego regularnie zakłóca moje spotkania z mieszkańcami stolicy. Są coraz bardziej agresywni. Ludzie, którzy organizują spotkania Rafała Trzaskowskiego, czyli jego sztab wyborczy, można powiedzieć, przychodzi regularnie na wszystkie moje spotkania i zakłóca mieszkańcom, w tym często osobom starszym, niepełnosprawnym, spotkania. Co spotkanie, są coraz bardziej agresywni, a wczoraj przeszli samych siebie. Nie dali nic powiedzieć, krzyczeli, przeklinali, prowokowali ludzi, całe spotkanie. Nawet doszło do tego, że jedna ze starszych pań została zabrana przez karetkę pogotowia, w wyniku zamieszania, które powstało, które oni wytworzyli w sali – mówił Patryk jaki na konferencji.

Jednak jak relacjonuje jeden ze świadków znany polityk PiS szarpał niewidomą kobietę…


Komentarze