Policja rozbiła OGROMNĄ GE*OWSKĄ ORGIĘ w Warszawie! Zatrzymany Jakub Wojewódzki.

Nadzy tancerze zawieszeni na suficie w bambusowych klatkach, kilkanaście kilogramów kokainy, ponad setka osób, głośne jęki i ogromna orgia. Jak donosi informator policja otrzymała zgłoszenie o zakłócaniu ciszy – po podjęciu interwencji okazało się, że ma miejsce ogromna gejowska orgia – relacjonuje mieszkaniec jednego z najbadziej luksusowych apartamentowców Warszawy – wśród zatrzymanych był Jakub Wojewódzki.

Impreza odbywała się w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców stolicy. Jednak wydarzenie na tyle wymknęło się spod kontroli, że jeden z mieszkańców postanowił wezwać policję.

Jak relacjonuje usłyszał on wycie, jęki oraz głośne krzyki. Według jego relacji na imprezie trwała zbiorowa orgia setki homoseksualistów, były zawody w rzucie karłem, większość osób miała być „na haju”.

Imprezę stylizowano na największą balangę rock’n’rolla – były nawet nagie zapasy w basenie wypełnionym surowym mięsem. 

„Kiedy seks uprawia setka spoconych, naćpanych facetów, to ciężko tego nie usłysze” – tłumaczy mieszkaniec apartamentowca.

”Bezzwłocznie wezwałem policję, po podjęciu interwencji okazało się, że zatrzymany za utrudnianie czynności będzie Jakub Wojewódzki – od razu myślałem, że to ten znany showman – okazało się, że to NIE ON. Ktoś nazywał sie tak samo.”

”Stojąc obok policjantów zdążyłem usłyszeć i zobaczyć to, co tam się działo. To było zatrważające. Ludzie są chorzy.” – kwituje nasz informator.

Stołeczna policja nie udzieliła komentarza w tej sprawie.

 


Komentarze