Polacy najbardziej PRAGNĄ iPhone! „Zastawiłem zegarek dziadka z wojny” Zobacz co robią aby je KUPIĆ!

Na rynku telefonów komórkowych średnio co miesiąc pojawia się nowy model. Choć wybór jest  ogromny, to Polacy według badania CBOS  najbardziej pożądają tylko jednej marki – Apple. To, co potrafią zrobić aby nabyć, dość drogie przecież urządzenie, jest kuriozalne!

 

Według badania CBOS ponad 88% Polaków pragnie posiadać iPhone, natomiast 81% jakikolwiek sprzęt od Apple. W naszym kraju to wciąż wyznacznik prestiżu, zważając na stosunek średnich zarobków do ceny urządzeń firmy z Cupertino. Niektórzy odkładają, innych stać a jeszcze inni potrafią dla sprzętu Apple zrobić bardzo wiele, mimo, że nie jest im do niczego potrzebny.

„W moim liceum tylko kilka osób ma iPhone. Reszta tylko patrzy i zazdrości. W końcu kupiłem swojego – nie było łatwo, ale pomogło zastawienie w lombardzie zegarka po dziadku, jakaś pamiątka z wojny czy coś, staroć. I tak bym nie nosił a na iPhone 8 starczyło. Jestem mega zadowolony” – mówi Adam, uczeń 2 klasy liceum im. Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy.

„Zarabiam 2000 na rękę, nie było mnie stać na Macbooka czy iPhone. Kupiłam jak zaczęłam dorabiać po godzinach w różny sposób. Nie mam do siebie żalu – za to mam Macbooka Pro i iPhone X. Jestem przeszczęśliwa!” – mówi Ania, pracownik działu oświetlenia z Castoramy w Toruniu.

„Jeszcze nie wiem, co zrobię. Rodzice nie kupią na pewno. Może zacznę dorabiać jako hostessa albo modelka z Dubaju” – mówi Paulina z Liceum nr I w Ostrowcu Świętokrzyskim.


KomentarzeTo jest InnyExpress – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂