PIELĘGNIARKI będą MASTURBOWAĆ pacjentów geriatrii – „Dość dyktatury stereotypów”!

Zgodnie z nowym projektem ustawy dotyczącej świadczenie usług medycznych, pielęgniarki będą miały nowe obowiązki na oddziałach geriatrii…

 

„Osoby starsze, leżące na oddziałach geriatrii mają częste problemy z załatwieniem czynności fizjologicznych, w Niemczech dzięki regularnej masturbacji takich pacjentów znacząco zmniejsza się ich problemy w tym zakresie, może teraz brzmi to kuriozalnie, ale jeśli badamy prostatę i jest to jedno z najbardziej inwazyjnych badań, to dlaczego nie ulżyć najstarszym? To zwykła czynność poprawiająca zdrowie. Dość dyktatury stereotypów i wstydu seksualnego” – mówi współautor ustawy, posłanka Joanna Scheuring-Wielgus.

 

„Z badań epidemiologicznych wynika, że zahamowanie orgazmu  dotyczy około 7-9% populacji mężczyzn i związane jest ściśle z wiekiem – np. w wieku 50-55 lat dotyczy 14% badanych, a w 60 roku życia dotyka już co czwartego mężczyznę. Niedomagania te odbijają się nie tylko na sferze seksualnej, ale także na zdrowiu ogólnym, mogą także powodować problemy np. z wypróżnianiem się. Stymulowanie pacjentów geriatrii może istotnie pomóc poprawić ich kondycję” – powiedział naszemu portalowi prof. Lew Starowicz.

„Pomysł wydaje się dziwny, ale nie będę protestował jeżeli zrobi to pielęgniarka, a jeśli ma to poprawić moje zdrowie to jestem za” – mówi pacjent oddziału geriatrii w szpitalu im. Jana Biziela w Bydgoszczy.


KomentarzeTo jest InnyExpress – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂