Olbrzymi PYTON w Warszawie! Węży jest WIĘCEJ!

Alarm! 7 – metrowy PYTON może zaatakować w Warszawie! Zwierzę jest najprawdopodobniej  wygłodniałe i bez problemu pożre zwierzęta czy ludzi! Ślady węża znaleziono na mokradłach w Konstancinie! Jednak węży prawdopodobnie jest znacznie więcej …

Monstrualny wąż najprawdopodobniej UCIEKŁ z terrarium z jednej z willi – sporo mieszkańców podwarszawskich rezydencji trzyma w domu egzotyczne zwierzęta. Policja informuje, że jest wysoce prawdopodobne iż węży jest więcej – znaleziono DWIE wylinki. 

Nie należy zapuszczać się na spacery nad Wisłę – pyton przede wszystkim może znajdować się właśnie nad rzeką – pożarcie dziecka to dla niego kilka sekund a i dorosła osoba nie stanowi przeszkody. Zagrożone są także domowe zwierzęta. 

Na razie nie odnotowano przypadku ataku, ale może to być tylko kwestia czasu…

Według relacji jednego z mieszkańców Konstancina w miejscowości jest osoba hodująca kilkanaście osobników olbrzymich węży – właściciel posesji pozostaje nieuchwytny – ma przebywać na wakacjach – na teren rezydencji nie można wejść, policja najprawdopodobniej nie uzyska nakazu prokuratora.

 

Węże (mowa o przynajmniej dwóch osobnikach) po zrzuceniu skóry (wylinki) są głodne – mogą atakować zwierzęta, a nawet człowieka. Służby apelują, by unikać samotnych spacerów w rejonie od Ciszycy do Gassów, pilnować dzieci i zwierząt domowych.

 


Komentarze