OGROMNY BIUST synowej Martyniuka podbił sieć! Zdjęcia!

O Ewelinie Golczyńskiej, bo tak nazywa się synowa Zenona Martyniuka, nie wiadomo zbyt wiele. Młodzi zdają się unikać błysku fleszy i zainteresowania mediów. Plotek.pl zdołał  jednak zebrać kilka faktów dotyczących 19-latki.

Świeżo upieczona żona Daniela Martyniuka pochodzi z okolic Konina – jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego w Turku. Pasjonuje się sportem – jazdą konną, jest także fanką FC Barcelony i Lecha Poznań.

Prawdziwą furorę robi jednak BIUST Eweliny, który szturmem podbija media społecznościowe, już także poza Polską. Ślubna sukienka dziewczyny idealnie podkreśliła jej walory – wszyscy byli zachwyceni i faktycznie, zachwycać jest się czym. Czy synowa Martyniuka zostanie nową celebrytką?

Jeszcze przed ślubem ujawniono informację, że suknia panny młodej oraz kreacja pana młodego powstawały w białostockiej pracowni krawieckiej u Elwiry Horosz. Rzeczywiście, para wyglądała pięknie i takie też komentarze słychać było od zgromadzonych przed kościołem gości. Suknia Eweliny ozdobiona była srebrnymi kwiatami, z głębokim dekoltem, a welon zachwycał długością. Daniel miał na sobie czarny garnitur z marynarką w kolorze bordo. Obowiązkowa czarna mucha. Uśmiech nie schodził parze młodej z twarzy.

76 letnia Perepeczko pokazuje GOŁY BIUST>>

 

Tabloidowe media wyliczyły, że młoda para – oprócz hucznego wesela – dostanie w prezencie od Zenka Martyniuka i jego żony mercedesa. Jego wartość to 450 tysięcy złotych. Po weselu młodzi wybiorą się w podróż poślubną do Ameryki Południowej.

/plotek.pl, poranny.pl


Komentarze