Nowy biznes Lewandowskiej! CENA kilograma WARZYW POWALA!

Anna Lewandowska rozszerza swoje biznesowe portfolio. Sportsmenka stworzyła startup Fair Trade By Ann. Projekt ma być połączeniem serwisu lifestyleowego i sklepu internetowego.

 

Lewandowska idąc za ciosem postanowiła po raz kolejny zająć się żywnością. Tym razem postawiła na ekologiczne warzywa i owoce ze specjalnych upraw Fair Trade na Bali, gdzie w zrownoważonej atmosferze mogą dojrzeć. Firma Ani ma także wprowadzić do oferty przyprawy – popularne jak np. papryka po nietuzinkowe, spotykane tylko w najdalszych zakątkach świata.

To piękny projekt, który wreszcie wcielam w życie. Dość jedzenia owoców i warzyw po chemicznych opryskach. Wprowadzamy na rynek coś zupełnie nowego. To będzie hit w Polsce i Europie.Prawdziwe zdrowe, dietetyczne produkty” – powiedziała Ania.

Sprawdziliśmy wstępne ceny poszczególnych produktów – 10 gram suszonej papryki będzie kosztować ok. 12-14 zł. Kilogram ogórków zielonych ma kosztować 257 zł za kilogram. Natomiast kilogram Balijskich ziemniaków to już wydatek … 285 zł! Nieco droższa jest tylko amfetamina a odchudza prawdopodbnie lepiej…

 


KomentarzeTo jest InnyExpress – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂