Miss Polonia w Dubaju! Szejk ODDAŁ na nią MOCZ! ILE ZAROBIŁA?

Dziewczyny z Dubaju” – książka Piotra Krysiaka o seksaferze z udziałem polskich celebrytek trafiła do sprzedaży. Czytamy w niej m.in. kto i za jakie kwoty spełniał zachcianki arabskich książąt.

 

W 2015 roku polskim show biznesem wstrząsnęła tzw. „afera dubajska”, podczas której wyszło na jaw, że instagramowe „modelki”, które w sieci chwaliły się wystawnym życiem i podróżami, w rzeczywistości były dziewczynami do towarzystwa, pełniącymi też rolę prostytutek. Temat powraca!

Miss Polonia spędziła w Emiratach tydzień, wiedziała w jakim celu jedzie, ustaliła wstępne stawki. W trakcie pobytu uprawiała seks i spełniała zachcianki księcia Santo oraz jego przyjaciół – z zastrzeżeniem, że może odmówić seksu z każdym oprócz księcia. Według źródła ostatecznie zgodziła się na grupową koprofilę, jednak ustalając wysoką stawkę, powiedziała, że nie zejdzie poniżej 20 tys. euro „od osoby”.

Książę Santo jest bardzo przewrażliwiony na swoim punkcie, każe prostytutką robić niemal wszystko – podczas grupowej koprofili rozkazał miss ZJEŚĆ jego kupę i popić moczem, który na nią oddawał.

Po tygodniu miss wróciła do kraju bogatsza o kilkaset tysięcy złotych, opowiadała nawet o „wakacjach” w telewizji śniadaniowej.


KomentarzeTo jest InnyExpress – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂