Minister SZYSZKO kupił LAMBORGHINI… Rydzyk w tle (ZDJĘCIA)

Były minister środowiska Jan Szyszko, znany przede wszystkim z niejasnego oświadczenia majątkowego oraz wycinki Puszczy Białowieskiej wraca na pierwsze strony gazet…

 

Po głośnej sprawie dotyczącej wielkości posiadanego przez ministra majątku, wojnie z ekologami i szeregiem zawirowań Jan Szyszko znowu szokuje. Nasz reporter dowiedział się od sąsiadów Szyszki, że ten nabył właśnie srebrne Lamborghini. Skąd wziął pieniądze?

„Może być, że z tej wycinki coś uszczknął..Sam chyba takiej kasy na wolne wydatki by nie miał, ale go tam wie” – mówi pan Stefan – mieszka niedaleko posesji Szyszki.

„Nie spodziewaliśmy się, że pan Jan może kupić taką maszynę, to kosztuje i jest drogie w serwisie a on raczej nie jest gadżeciarzem, u nas to jeździ się raczej czymś niemieckim” – powiedział pan Jarosław.

Być może Szyszko otrzymał Lamborghini przez Ojca Rydzyka – ostro krytykuje „oszczerczą” kampanię wymierzoną przeciwko toruńskiemu redemptoryście. Podobno taką maszynę zanim pojawiła się na posesji Szyszko widziano w Toruniu.

 

 

 

 

 

 

ZDJĘCIA LAMBORGHINI SZYSZKO :

 


KomentarzeTo jest InnyExpress – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂