Mąż Joanny Krupy robi z niej TRAGARZA! Zdjęcia.

Niby nic, zwykłe zakupy, ale mimo wszytko nie przystoi dżentelmenowi iść swobodnie, kiedy dama jego serca taszczy ciężkie zakupy. Ewidentnie Douglas się nie popisał. Bez względu na to, co sobie myślał, powinien wyręczyć Joannę. Panie Douglasie, troszeczkę więcej ogłady – czytamy w Fakt24.pl i przyłączamy się do ich opinii!

Fotografowie namierzyli parę w Los Amgeles. Nieważne czy mieli do pokonania 20 czy 200 metrów – widok kobiety idącej za mężem z zakupami nie świadczy dobrze o mężczyźnie.

Na początku lipca tego roku Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub cywilny w USA. Kilka dni temu zakochani zjawili się w Polsce, aby stanąć przed ołtarzem. Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w kościele w Krakowie. Uroczystość weselna odbyła się w hotelu Starym.

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się w Krakowie

W ceremonii ślubnej modelki i jej wybranka wzięła udział rodzina i przyjaciele. Wśród gości nie zabrakło Dawida Wolińskiego , Joanny Jabłczyńskiej i siostry gwiazdy „Top Model”, Marty.

Fotoreporterzy przyłapali młodą parę i ich bliskich w tym ważnym dla nich dniu. Joanna Krupa zdecydowała się na skromną, białą suknię z dekoltem w szpic i odkrytymi ramionami. Pan młody postawił na klasyczny, granatowy garnitur i niebieski krawat.

Joanna Krupa postanowiła pokazać też co nieco na swoim Instagramie. Na zdjęciach i nagraniach widzimy przepiękną i dużą salę weselną z mnóstwem świec i kwiatów. Ale to nie wszystko. Najbardziej zaskakujący jest pojazd, jakim młodzi mknęli do kościoła ulicami Krakowa. Jeżeli wyobrażacie sobie Joannę i Douglasa w karocy, albo staromodnym samochodzie, to musimy Was rozczarować. Zakochani zdecydowali się na podróż Melexem!

/plotek.pl, FAKT24.pl


Komentarze