Mariusz Pudzianowski jest.. GEJEM? Znajomi OSTRO komentują sprawę!

Plotki o odmiennej orientacji Mariusza co jakiś czas pojawiają się w mediach. Jednak tym razem głos zabrali jego znajomi, a przynajmniej twierdzą, że się znają.

„Mariusz gejem? To bardzo możliwe – nigdzie nie pokazuje się z kobietami, no poza galą KSW kiedy wchodzi na ring” – mówi kobieta, która w naszej redakcji podaje się za znajomą Pudziana.
Osoba z otoczenia Mariusza dodaje: „Zastanawia mnie to bo kiedyś go widziałam jak chętnie mówił o seksie miedzy dwoma facetami i to mnie zdziwiło – prawdziwy facet hetero nigdy by tak nie mówił i miałam wątpliwość ale teraz znajomy mi mówił że Mariusz to gej”
„Mariuszek od zawsze lubił sporty KONTAKTOWE  z mężczyznami – nie zdziwiłoby mnie to gdyby okazało się, że jest gejem. Ale czy to coś złego? Moim zdaniem zupełnie nie, chyba nie żyje w celibacie…” – skomentował kolega brata siostry szwagra od strony ojca dziadka Mariusza.
Mamy nadzieję że każde marzenie się kiedyś spełni i Pudzian będzie mógł się w końcu pojawić ze swoją drugą połówką albo …. połówkiem…. czego Panu Mariuszowi serdecznie życzymy! 

KomentarzeTo jest InnyExpress – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂