Lewandowski uprawia SEKS przed północą!

Tajemnica sukcesu zawodowego bywa różna – jedni mają szczęśliwe kocyki, inni używki a jeszcze inni stosują się do dziwnych zaleceń – do takich stosować ma się Robert Lewandowski, który seks podobno uprawia tylko przed północą – dlaczego? Wszystko przez…

Samir Nasri który został wypożyczony z Manchesteru City do Sevilii FC, zdradził w rozmowie z L’Equipe, że trener Manchesteru, Pep Guardiola, podnosił skuteczność swoich piłkarzy… sugerując im unikanie seksu po północy.

Zdaniem Nasri za sukcesem Roberta Lewandowskiego i Leo Messiego stoi między innymi podejście do seksu.

Wprowadził sporo zmian w polityce żywieniowej, ale to nie było najciekawszą historią – zdradził piłkarz Manchesteru. – Ta jest związana z seksem.

Guardiola opowiedział nam, że każda nasza aktywność seksualna musi mieć miejsce przed północą, co miało nam pomóc w lepszym śnie i w konsekwencji w regeneracji – opisuje zalecenia trenera zawodnik. – I chciał, aby piłkarze tak się zachowywali niezależnie od tego, czy następnego dnia grają mecz, czy mają wolne.

Jako przykład skuteczności swej teorii trener podawał między innymi Roberta Lewandowskiego:

Pep opowiedział nam, że wprowadził to w Barcelonie Messiemu, a ten nagle przestał mieć problemy z kontuzjami mięśniowymi. W Bayernie Monachium zrobił to z kolei z Robertem Lewandowskim, który po jakimś czasie także w pełni wyzdrowiał – Przegląd Sportowy cytuje piłkarza.


Komentarze