Lewandowska : „Robert ROBI TO zaje*iście!”

Lewandowski pytany przez Kubę Wojewódzkiego o swoje życie prywatne i zawodowe przyznał, że ma słabość do… Ania stwierdziła, że robi to „ZAJEBIŚCIE”.

 

Robert i Anna Lewandowscy byli gośćmi ostatniego odcinka tej edycji show Kuby Wojewódzkiego. Najpierw na jego kanapie zasiadła Anna , a potem dołączył do niej Robert.

Pierwsze pytanie dotyczyło wielkiej trójki: Messi, Ronaldo i Lewandowski. Jak Polak odnajduje się wśród największych?

,, Wyjeżdżając kiedyś z Polski miałem kompleks typowego Polaka, ale z biegiem czasu stwierdziłem, że dlaczego ja, Polak, mam czuć się gorzej od kogoś innego, skoro mogę osiągać to samo? Ja się cieszę, że gram w tym samym czasie, co oni, bo to się zdarza raz na 100 lat. To też pokazuje, na jakim poziomie jestem – odparł szczerze.
,, Czyli na pierwszym miejscu stawiasz siebie?

,, Czemu nie? – padła zaskakująca odpowiedź.
Wszyscy zapewne pamiętają słynną już wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w szatni polskiej reprezentacji po wygranej z Czarnogórą 4:2. Jak wiadomo, Lewandowski po wyjściu spod prysznica był niemal w negliżu w trakcie spotkania z głową państwa.

,, Trochę byłem w dyskomforcie, że nie byłem ubrany. Byliśmy w szatni… To było po awansie, myślę, że prezydent chciał nam podziękować, to było bardzo miłe. Fajnie się czuje człowiek, kiedy najważniejsza osoba w państwie przychodzi i dziękuje za to, ile wysiłku włożyliśmy w to, żeby awansować – tłumaczył napastnik.
,, Nie czułeś skrępowania? Jakby prezydent przyszedł też w ręczniku, to byłaby równowaga… – dociekał Wojewódzki.
,, Może dlatego, że nie było to nasze pierwsze spotkanie, to czułem się swobodniej – odpowiedział „Lewy”.
Był też czas na pytania dotyczące spraw prywatnych. I tutaj, niezależnie od siebie, na te same pytania musieli odpowiadać i Robert i Anna.

Pierwsze pytanie dotyczyło tego, jak się do siebie zwracają na co dzień.

,, On: Kochanie, ale Ania często do mnie mówi Lewciu.
,, Ona: Lewciu.
Najczęstsze przekleństwo partnera?

,, On: Kuźwa.
,, Ona: zaj*biście, a pier*olę, kuźwa.
Najlepsze było ostatnie pytanie, bo dotyczyło tego, jakiego słowa jako pierwszego powinna nauczyć się ich córka, Klara. Oboje byli cudownie jednomyślni.

,, On: Kocham cię.
,, Ona: Kocham cię.

Czytaj więcej

Jan Paweł II o tym czy MOŻNA dawać na WOŚP! Wideo!

https://youtu.be/Scn4Gzqy0n4 Wideo potraktujcie humorystycznie. Przede wszystkim nikt tutaj nie chce nikogo obrazić ani mieszać się do politycznych dyskusji. Uważamy, że każda pomoc od Caritasu po...

Jan Paweł II o tym czy MOŻNA DAWAĆ na WOŚP! Wideo.

https://youtu.be/Scn4Gzqy0n4 Wideo potraktujcie humorystycznie. Przede wszystkim nikt tutaj nie chce nikogo obrazić ani mieszać się do politycznych dyskusji. Uważamy, że każda pomoc od Caritasu po...

TO ON doprowadził do ŚMIERCI 15-latek w Escape Roomie!

W tragicznym pożarze w koszalińskim escape roomie zginęło pięć nastolatek, które dopiero rozpoczynały swoje życie. Amelia, Karolina, Małgosia, Wiktoria i Julia utknęły w pokoju zagadek,...

Waży 300 kg! Chce ZAJĘŚĆ się na ŚMIERĆ!

Casey King jest jednym z bohaterów najnowszego programu stacji TLC "Family by the Ton", którego twórcy pokazują życie osób z otyłością oraz wyzwania, z jakimi...