Lewandowska : „Robert ROBI TO zaje*iście!”

Lewandowski pytany przez Kubę Wojewódzkiego o swoje życie prywatne i zawodowe przyznał, że ma słabość do… Ania stwierdziła, że robi to „ZAJEBIŚCIE”.

 

Robert i Anna Lewandowscy byli gośćmi ostatniego odcinka tej edycji show Kuby Wojewódzkiego. Najpierw na jego kanapie zasiadła Anna , a potem dołączył do niej Robert.

Pierwsze pytanie dotyczyło wielkiej trójki: Messi, Ronaldo i Lewandowski. Jak Polak odnajduje się wśród największych?

,, Wyjeżdżając kiedyś z Polski miałem kompleks typowego Polaka, ale z biegiem czasu stwierdziłem, że dlaczego ja, Polak, mam czuć się gorzej od kogoś innego, skoro mogę osiągać to samo? Ja się cieszę, że gram w tym samym czasie, co oni, bo to się zdarza raz na 100 lat. To też pokazuje, na jakim poziomie jestem – odparł szczerze.
,, Czyli na pierwszym miejscu stawiasz siebie?

,, Czemu nie? – padła zaskakująca odpowiedź.
Wszyscy zapewne pamiętają słynną już wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w szatni polskiej reprezentacji po wygranej z Czarnogórą 4:2. Jak wiadomo, Lewandowski po wyjściu spod prysznica był niemal w negliżu w trakcie spotkania z głową państwa.

,, Trochę byłem w dyskomforcie, że nie byłem ubrany. Byliśmy w szatni… To było po awansie, myślę, że prezydent chciał nam podziękować, to było bardzo miłe. Fajnie się czuje człowiek, kiedy najważniejsza osoba w państwie przychodzi i dziękuje za to, ile wysiłku włożyliśmy w to, żeby awansować – tłumaczył napastnik.
,, Nie czułeś skrępowania? Jakby prezydent przyszedł też w ręczniku, to byłaby równowaga… – dociekał Wojewódzki.
,, Może dlatego, że nie było to nasze pierwsze spotkanie, to czułem się swobodniej – odpowiedział „Lewy”.
Był też czas na pytania dotyczące spraw prywatnych. I tutaj, niezależnie od siebie, na te same pytania musieli odpowiadać i Robert i Anna.

Pierwsze pytanie dotyczyło tego, jak się do siebie zwracają na co dzień.

,, On: Kochanie, ale Ania często do mnie mówi Lewciu.
,, Ona: Lewciu.
Najczęstsze przekleństwo partnera?

,, On: Kuźwa.
,, Ona: zaj*biście, a pier*olę, kuźwa.
Najlepsze było ostatnie pytanie, bo dotyczyło tego, jakiego słowa jako pierwszego powinna nauczyć się ich córka, Klara. Oboje byli cudownie jednomyślni.

,, On: Kocham cię.
,, Ona: Kocham cię.


Komentarze