KSW 46 Stream! Za darmo!

Transmisję z gali KSW 46 można oglądać online i w telewizji dzięki PPV. Stream będzie dostępny na platformie Ipla TV oraz kswtv.com. Relacja LIVE za darmo na żywo m.in. w Wirtualnej Polsce.

Trwa gala KSW 46 w Gliwicach. Walką wieczoru będzie rewanżowy pojedynek Tomasza Narkuna z Mamedem Chalidowem. Transmisja TV będzie dostępna tylko w systemie PPV. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.
Jak oglądać KSW 46 w PPV?

Gala KSW 46 będzie dostępna również online. Stream będzie aktywny po wykupieniu specjalnego pakietu. Usługa wystartuje na platformie Ipla TV oraz kswtv.com. Koszt transmisji w internecie oscyluje około 40 złotych.

Sobotnia gala KSW 46 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Pisaliśmy już o wyjątkowym pojedynku Narkun – Chalidow, który elektryzuje wszystkich fanów MMA. Jednak w Gliwicach nie zabraknie też innych interesujących walk. Takimi na pewno będą starcia Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst oraz Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse.

Szymon Kołecki – Mariusz Pudzianowski na KSW 47!

Włodarze federacji przed pierwszą walką gali KSW 46 potwierdzili zakontraktowanie Szymona Kołeckiego. Polski olimpijczyk zadebiutuje walką z Mariuszem Pudzianowskim. Kołecki podpisał umowę na cztery pojedynki.


Komentarze