Karolak ROBIŁ TO z dziewczyną na masce samochodu! ZDJĘCIA!

Tomasz Karolak nie wytrzymał. Musiał to zrobić – Magdalena Malicka aż tak na niego działa. Zrobili to przy wszystkich! Seksowna blondynka ma co rusz okazję przekonać się o sile uczuć gwiazdora. Ostatnio spędzali ze sobą czas, załatwiając sprawy w stolicy. Pocałowali się namiętnie na przywitanie, ale to nie zaspokoiło żądzy Tomka. Gdy tylko wyszli z samochodu w centrum handlowym, dosłownie rzucił się na Magdę, która oparła się o maskę auta i odwzajemniała jego pieszczoty – czytamy na FAKT24.pl

 

Para nie krępowała się absolutnie niczym, oparta o samochód dziewczyna oddała się Karolakowi bez pamięci. Wszystko uwiecznili paparazzi. Było naprawdę gorąco.

Jeszcze pod koniec tego lata Tomasz Karolak zapewniał, że nie ma czasu na romanse. „Mam swoje lata i po pracy wolę zajmować się dzieciakami” – twierdził.

Nic więc dziwnego, że jego pojawienie się na premierze filmu „7 uczuć” z 39-letnią modelką i piosenkarką Magdaleną Malicką przyjęto ze zdumieniem.

Roześmiany od ucha do ucha aktor nie chciał rozmawiać o tej znajomości, ale chętnie pozował fotoreporterom, trzymając za rękę swoją piękną towarzyszkę.

„Był w nią tak wpatrzony, że można domniemywać, że łączy ich coś więcej niż tylko koleżeństwo. Czy to przy niej znajdzie przystań? Wszak twierdzi, że z wiekiem zmienił się. ‚Już nie jestem flirciarzem ani kokieciarzem, tylko statecznym ojcem’ – mówi o sobie dziś” – informuje „Twoje Imperium”

 

 

/TwojeImperium,Fakt24.pl,Pomponik.pl


Komentarze