Justyna ŻYŁA pyta „Kto mnie WY…” Obrzydliwe ZDJĘCIA!

Justyna Żyła robi wszystko, by media o niej nie zapomniały. Po konflikcie z mężem – Piotrem Żyłą – stała się znacznie bardziej rozpoznawalna. Choć często ogranicza się do ataków na skoczka narciarskiego, to czasami w postach skupia się na swojej osobie. Wychodzi to różnie. Na swoim InstaStory opublikowała  ostatnio zdjęcie, na którym pyta..

 

Byla żona popularnego skoczka ogromy szum medialny rozpętała informując opinię publiczną jaki naprawdę jest jej mąż, mówiąc, że ma kochankę, nie interesuje się dziećmi i jest nieodpowiedzialny, a ostatnio stwierdziła, że sportowiec „spędza przed lustrem tyle czasu, co 3 kobiety”. Oberwało się także nowej wybrance Piotra. Pani Justyna stwierdziła, że nie lubi ona dzieci i jest bardzo nie fair.

W międzyczasie zdążyła w przerwie między hejtowaniem męża rozebrać się dla Playboya z hasłem „Góralu czy Ci nie żal”. Teraz publicznie pyta na swoim Instagramie „kto mnie wyciśnie tego pryszcza” jak napisał jeden z użytkowników aplikacji na jej profilu. Justyna Żyła opublikowała zdjęcie twarzy ze wskazaniem na pryszcza i zapytaniem „kto usunie”.


Komentarze