Godlewska w Szpitalu PSYCHIATRYCZNYM! „Próbowała…” ZDJĘCIA.

Esmeralda Godlewska po wypadku w Warszawie ma trafić na odział … psychiatryczny! Ma poważne problemy ze zdrowiem psychicznym.

 

Magdalena Godlewska, starsza siostra Moniki Godlewskiej (25 l.), opowiedziała SuperExpressowi o załamaniu nerwowym swojej siostry. Depresja „Esmeraldy” mogła pośrednio doprowadzić do wypadku, jaki modelka miała w niedzielę 8 lipca na Pradze Północ w Warszawie. Prowadzone przez nią czarne audi wpiło się w ścianę jednego z budynków na ul. Ząbkowskiej.

CZYTAJ TAKŻE: Godlewska o wypadku : „Nie ja PIER…”

Magdalena Godlewska w rozmowie z SE.pl wyjawiła, że jej siostra Monika próbowała popełnić samobójstwo. Kilka godzin po tym jak znalazła zdjęcie jej byłego partner z nową ukochaną, spowodowała wypadek, który omal nie zakończył się tragicznie. Była „Niegrzeczna pani domu” na swoim Instagramie ujawiniła kolejne wstrząsające szczegóły dotyczące jej młodszej siostry. Zdradziła m.in. to, że Monika Godlewska trafi wkrótce do szpitala psychiatrycznego.

– Proszę o zaprzestanie tej okropnej fali hejtu!! Moja siostra Monika ma bardzo silne załamanie nerwowe, przechodzi przez ciężką depresje od wielu wielu miesięcy, jest na silnych antydepresantach ta cała otoczka medialna to ściema! Prawda jest taka, że ona śpi całymi dniami w domu, mówi o śmierci, o tym ze chce umrzeć..dokładnie miesiąc temu próbowała popełnić świadomie samobójstwo ,, najadła się tabletek” lekarze i ratownicy uratowali ją w ostatnim momencie bardzo proszę o zaprzestanie tej lawiny hejtu na Naszą rodzinę dziękuje za wyrozumiałość. Chyba nie jesteście aż tak okrutni aby chcieć zobaczyć moja siostrę w grobie? Ludzie opamiętajcie się! Monika dostała już lekcje od życia od jutra przez kilka miesięcy będzie dochodziła i walczyła o swoje życie na oddziale psychiatrycznym żeby spróbować się podnieść i poukładać swoje życie na nowo.. dostała kolejną możliwe, że ostatnią szanse od Boga mam nadzieje, że tym razem mądrze ją wykorzysta i wyciągnie wnioski – napisała Magdalena Godlewska na Instagramie.