Gessler NIE WYTRZYMAŁA!

Magda Gessler to temperamentna osoba dlatego nie dziwi, że nie lubi kiedy zarzuca się jej udawanie czegokolwiek. Dlatego postanowiła odpowiedzieć na zarzuty, że jej konto na Instagramie prowadzi wynajęty do tego współpracownik. Restauratorka wyznała, że to ona sama zajmuje się swoim profilem i nikt jej w tym nie pomaga. Magda Gessler NIE zatrudnia nikogo do prowadzenia swoich profili w mediach społecznościowych!

„zbliza sie koniec roku wiec chce poruszyc nawracajaca jak wirus jedna sprawe. Ten profil prowadze ja, samodzielnie!!! codziennie w komentarzach czytam ze to nie ja, albo ze robie bledy, ze nieczytelnie. Uspokajam i zarządzam spokoj! To ja, a bledy sa wynikiem przeróżnych spraw.. czasem pędzę, czasem gorzej widze, czasem rece bola po kuchennych,,, Ja pisze do was z wielką ochotą, sympatia milością, a ci ktorzy nie wierza niech stąd odejdą! (pisownia oryginalna – przyp. red.)”
Gessler ma też ważne przesłanie dla swoich fanów i nie tylko.
„Wolność!!! ja tu jestem dla tych którzy nie żywią sie nienawiscia, czy checią dogryzienia… ja tu jestem dla tych ktorzy sa dobrzy, maja energie, usmiech. I z takim przeslaniem do was dzis pisze. Wiecej milosci, mniej hejtu. ZERO hejtu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! …………. (pisownia oryginalna – przyp. red.)”

Ale najważniejsze zachowała na koniec.

„jablko jak zycie moze byc albo kwasne albo slodkie… !!!!!!!!!!!!!!! słodkości na nowy rok ,,, besos :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) mg (pisownia oryginalna – przyp. red.)”.


Komentarze