DUŻA ZMIANA u Lewandowskiego!

Lewandowscy i Szczęśni wybrali się do Dubaju. Gwiazdy po pracowitym roku postanowiły z przytupem zakończyć rok. Marina Łuczenko już pokazała ich wspólne zdjęcie.

Wszystko wskazuje na to, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spędzą Sylwestra z Mariną Łuczenko i Wojtkiem Szczęsnym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Gwiazdy Święta Bożego Narodzenia obchodziły z rodziną, natomiast Nowy Rok wolą przywitać w gronie znajomych. To dwie najgorętsze pary polskiego show biznesu.

Marina Łuczenko udostępniła na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie ze wspólnego imprezowania. Opatrzyła je hasztagiem: „wychodne”. Polskie WAGs wyglądają jak bliźniaczki. Obie ubrane całe na czarno – w kusych spódniczkach i topach odsłaniających sporą część ciała. Jedyne, co je odróżnia to kolor sandałów na obcasie. Anna i Marina wyglądają bardzo zmysłowo. Jedna z internautek zainteresowała się brzuchem piosenkarki, na którym Szczęsny położył dłoń. „Czy Marina ma brzuszek?” – zapytała.

Natomiast największą uwagę internautów przykuł Robert Lewandowski, którego porównali do… Adama Małysza. Piłkarz zapuścił wąsy i postawił na rozwichrzoną fryzurę. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania Lewego w takim wydaniu. Zazwyczaj prezentuje się w charakterystycznie postawionej na żel fryzurze.. Jeden z użytkowników Instagrama napisał: „Wygląda jak Adam Małysz”.


Komentarze