BURDY po meczu LECH LEGIA!Kibole ZGWAŁCILI studenta! PŁONĄ samochody! Walki na ULICACH Poznania!

Tak przykrych obrazków w Poznaniu nie było od wielu lat. Mecz Lech – Legia został przerwany w drugiej połowie przez skandaliczne zachowanie pseudokibiców. Teraz sytuacja wymknęła się spod kontroli – burdy ogarniają miasto!

To była 77. minuta. Przy stanie 0:2 w sektorze za jedną z bramek nastąpiło zamieszanie, część osób poruszała się tam w kombinezonach ochronnych, a już po chwili na boisko zaczęły lecieć świece dymne.

Sędzia Daniel Stefański przerwał zawody, a piłkarze obu zespołów oczekiwali na rozwój sytuacji na środku boiska. W pewnym momencie pseudokibice naparli na płot i szybko go sforsowali. Wyłamano ogrodzenie, otwarto też bramy. Tłum kiboli wybiegł w miasto.

Wiemy o przypadkach podpaleń samochodów na poznańskich rejestracjach, licznych bójkach oraz GWAŁCIE – zgwałcono grupowo trzy kobiety oraz … muzułmanina – 22 letniego tureckiego studenta z programu Erasmus. Kibole wybiegli grupą kilku tysięcy osób w miasto.