BOMBA przed meczem Polska vs Senegal – na stadionie…

Jak podaje portal WP Sportowe Fakty – Wojciech Szczęsny bramkarzem w meczu reprezentacji Polski z Senegalem. Na środku obrony – co oznaczałoby sensacyjną decyzję Adama Nawałki – najprawdopodobniej wystąpi Thiago Cionek.

 

W poniedziałek wieczorem Polacy trenowali na stadionie Spartaka w Moskwie, gdzie we wtorek o 17. zagrają swoje pierwsze spotkanie na mundialu. Trener Adam Nawałka na konferencji przed treningiem tradycyjnie nie zdradził wyjściowego składu, ale przyznał, że rozmawiał już z bramkarzami i poinformował ich o swojej decyzji. Według naszych informacji w podstawowym składzie wystąpi Wojciech Szczęsny.

Wszystko wskazuje na to, że Polacy zagrają czterema obrońcami. Mimo testowanego innego ustawienia, z trójką stoperów, drużyna Nawałki pewniej czuje się w starej taktyce. Jan Bednarek, który w ostatnich tygodniach zbierał same pochwały od trenera i kolegów z drużyny, na ostatniej prostej oddalił się od wyjściowego składu i najprawdopodobniej na środku obrony duet z Michałem Pazdanem stworzy Thiago Cionek.

 

Polacy zagrają z Senegalem we wtorek na stadionie Spartaka w Moskwie o godzinie 17. Będzie to ich pierwszy mecz na turnieju. W pozostałych meczach fazy grupowej 24 czerwca nasza reprezentacja zmierzy się z Kolumbią, a 28 czerwca – z Japonią.

/WP Sportowe Fakty


KomentarzeTo jest InnyExpress – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂