„Będzie Cię RUCH*Ć po kolei SIEDMIU kuzynów księcia” SEKS Polek w DUBAJU!

Właśnie ukazała się książka opisująca szczegóły „afery dubajskiej”. Trzy lata temu ujawniono, że polskie celebrytki jeździły na luksusowe wyjazdy podczas których się prostytuowały. Wśród „modelek z Instagrama” (jak ochrzciła je prasa), miały się znaleźć między innymi: Miss Polonia, uczestniczka programu „Top Model” czy dziewczyny z okładki prestiżowego czasopisma dla panów. Proceder trwa nadal!

 

Dziś wyszła na jaw kolejna „fantazja” szejków – książę zazwyczaj zapraszał do siebie kilka dziewczyn – jedną wybierał TYLKO dla siebie – reszta była „zabawkami” dla jego rodziny. Grupowa orgia z rodziną królewską nie dziwi, ale fakt, że z jedną kobietą jednocześnie uprawia seks ok. 10 -ciu mężczyzn, w dodatku penetrując ją po kolei przyprawia o dreszcze.

Książę życzy sobie seksu grupowego z jego rodziną, stawka oczywiście razy ilość osób. Będzie Cię ruchać siedmiu kuzynów księcia – po kolei. Jednocześnie będą na Ciebie sikać. Książę na końcu chce dołączyć i się na Ciebie zesrać. To chyba nie będzie problem?”

Czytamy w ujawnionych wiadomościach wysyłanych do polskich celebrytek. Za zabawy opisane wyżej dziewczyna mogła zarobić nawet 100 tysięcy EURO! Dlatego sponsorowane wyjazdy są tak kuszące dla kobiet potrzebujących szybkiej gotówki. Czy są jakieś granice ? Wydaje się, że wszystko jest kwestią ceny.

Nasi reporterzy dotarli do prostytutek, które opowiedziały w jaki sposób zarabiają w Polsce i jakie fantazje mają najbogatsi Polacy!


KomentarzeTo jest InnyExpress – sporo z tego zmyśliliśmy 🙂