ATAK na Polską aktorkę!

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski byli parą przez 2 lata. Ostatnio aktor zasugerował, że ich związek przeszedł do historii. Teraz 20-latka musiała odpowiedziała na przykry komentarz ze strony internautki.

Kariera Julii Wieniawy jest jedną z najbardziej spektakularnych w ostatnich latach. Wszystko zaczęło się od roli w serialu „Rodzinka.pl”, potem u młodziutkiej aktorki ujawnił się także talent wokalny. Wieniawa szybko zyskała status nowej gwiazdy i zaczęła podpisywać kontrakty reklamowe. Cieszyła się również udaną relacją z Antonim Królikowskim.

2 lata później zakochani dziękują sobie za związek. Królikowski wstawił filmik, który zdaniem wielu jest właśnie potwierdzeniem rozstania. Wieniawa odpowiedziała krótko: „To były najpiękniejsze chwile w moim życiu”. Gwiazda skupia się teraz na swojej karierze. Pod ostatnim postem na Instagramie, którym chwaliła się nową sesją zdjęciową, pojawił się przykry komentarz.

„Wybiłaś swoją karierę na związku i wielką gwiazdę z siebie robisz” – napisała internautka. Julia postanowiła jej odpowiedzieć. „Co ty wiesz o moim życiu” – zripostowała 20-latka. Można sobie wyobrazić, że takie słowa ranią, zwłaszcza, gdy ciężko pracuje się na swoje nazwisko. Zwykle dotyczy to kobiet, o mężczyźnie rzadko – jeśli w ogóle – mówi się, że wybił się dzięki partnerce.

 

/wp gwiazdy


Komentarze