AFERA alkoholowa polskiej reprezentacji! PIJANI WYMIOTOWALI na korytarzu hotelu!

„Adam Nawałka i Zbigniew Boniek spotkali się w czwartek, aby porozmawiać o sytuacji reprezentacji Polski. Tego dnia miała też miejsce impreza hotelowa, na której kilku kadrowiczów bawiło się do białego rana i spożywało alkohol.

 

Nasi reprezentanci podobno balowali tak mocno, że skarżyć zaczęła się na nich hotelowa obsługa, jeden z gości widział WYMIOTUJĄCEGO na korytarzu Łukasza Teodorczyka!”

 

Tzw. „Afera alkoholowa”, do której doszło w październiku 2016 roku, była wielkim testem dla Adama Nawałki. Selekcjoner nie zdecydował się usunąć żadnego z zawodników – przynajmniej nie od razu. Uratował sytuację, ale wielu piłkarzy musiało sięgnąć głęboko do kieszeni. W książce „Tajemnice kadry”, która w tym tygodniu ukaże się na rynku, autor, Sebastian Staszewski, po raz pierwszy ujawnia wszystkie okoliczności oraz nazwiska „zamieszanych” zawodników.

 

Wcześniej „Przegląd Sportowy” zdradził tylko część z nich, co piłkarze uznali za wyjątkową niesprawiedliwość.
„Tak wysokich kar finansowych jeszcze w polskiej reprezentacji nie było. Aż po 50 tysięcy złotych musieli zapłacić wymienieni w artykule „Przeglądu Sportowego” Boruc i Teodorczyk oraz Kamil Glik i Kamil Grosicki. Kolejnych siedmiu kadrowiczów ukarano grzywną w wysokości 10 tysięcy złotych. Tyle impreza kosztowała Artura Jędrzejczyka, Michała Pazdana, Tomasza Jodłowca, Macieja Rybusa, Krzysztofa Mączyńskiego, Sławomira Peszkę i Pawła Wszołka. Wszyscy uznali swoją winę”.

 

 


Komentarze