19-letnia Polka ZADŹGANA nożem przez TURKA! Krzyczał „Allahu Akbar!”

Die Welt” informuje, że 19-latka, którą zabito w Neustadt an der Weinstraße, w Nadrenii-Palatynacie, urodziła się w Polsce. Dziewczynę zaatakowano w bloku na korytarzu. 22-letni napastnik rzucił się na nią z nożem. Ofierze próbował pomóc sąsiad, który także został ranny. Sprawcy udało się uciec, ale niedługo potem został schwytany.

 

Do tego przerażającego zdarzenia doszło w jednym z bloków przy ul. Karolinenstraße w Neustadt an der Weinstraße. 19-latkę zaatakował jej były chłopak – urodzony w Niemczech 22-letni Turek. Niewykluczone, że chciał się zemścić na byłej ukochanej. 27 kwietnia został bowiem skazany na rok i dziewięć miesięcy więzienia za jej pobicie. Karę jednak zawieszono.

CZYTAJ TAKŻE : Polka ODDAŁA się UCHODŹCY na włoskiej plaży!

O okolicznościach zabójstwa wiadomo niewiele. Jak podaje „Die Welt”, krótko po 23.00 mieszkańcy budynku usłyszeli odgłosy kłótni, 22-latek krzyczał „Allahu Akbar!”. Niedługo potem na miejsce przybyli policjanci i ratownicy, którzy orzekli zgon 19-latki.

Na podłodze, obok ciała dziewczyny, siedział jej 42-letni sąsiad. Mężczyzna stanął w jej obronie i sam został ranny. Kilka godzin później policja zatrzymała byłego partnera Polki.

 

Według informacji „Bilda”, 19-latka mieszkała w tej okolicy od niedawna. Trzy miesiące temu wprowadziła się do bloku z nowym partnerem oraz dzieckiem.

/Die Welt, Fakt24


Komentarze