1000 plus jeszcze w tym roku? Sprawdź JAK DOSTAĆ!

Dzięki wprowadzeniu programu 500 plus PiS odniosło wielki sukces w polityce! Ale partia Jarosława Kaczyńskiego (69 l.) chce iść jeszcze dalej! Jak ustalił „Super Express”, jest bardzo możliwe, że PiS zrobi korektę programu i wprowadzi 1000 plus dla rodzin! – Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Trzeba wspierać polskie rodziny! – zapowiada w rozmowie z nami poseł PiS Janusz Szewczak (65 l.), wiceszef sejmowej komisji finansów publicznych – informuje SE.pl

 

To może być bardzo skuteczny pomysł PiS na najbliższe wybory parlamentarne! Czego będzie dotyczył? – W głównej mierze polityki społecznej i prorodzinnej. Tym się wygrywa wybory. Chcemy, aby nastąpiła jakaś korekta w programie 500 plus. Te pieniądze zżera dziś trochę inflacja, więc musimy pójść dalej i zaproponować 1000 plus. Sądzę, że jest to bardzo możliwe i całkiem realne – mówi w rozmowie z nami jeden z ważnych polityków partii rządzącej. I dodaje: – Rozbudziliśmy w Polsce ogromne nadzieje i je spełniamy. Ale to nie znaczy, że obywatele nie chcą więcej. I my musimy im zaproponować coś ekstra – zaznacza polityk PiS.

Jak ustaliliśmy, może być to właśnie rozszerzenie programu 500 plus i wprowadzenie 1000 plus w następnej kadencji Sejmu. A o tym, że 1000 plus byłoby dobrym rozwiązaniem i jeszcze większym wsparciem dla rodzin, mówi nam wiceszef sejmowej komisji finansów publicznych, poseł PiS Janusz Szewczak. – Mam wielką nadzieję, że w kolejnych latach naszych rządów przy dobrej koniunkturze gospodarczej uda się rozszerzyć 500 plus i wprowadzić większy dodatek, np. 1000 plus. Jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem. Jestem za wszelkimi formami wsparcia socjalnego, finansowego dla polskich rodzin. I myślę, że 1000 plus to byłby dobry pomysł – mówi SuperExpressowi Janusz Szewczak.

 

/se.pl


Komentarze